زعفران کادویی، هدیه ای شیک و زیبا

زعفران کادویی نوعی از زعفران اعلای ایرانی در بسته‌بندی شیک است که مختص هدیه دادن به‌عنوان کادو است. این نوع زعفران با بسته‌بندی متفاوت مدتی است که در بازار کشور مورد استقبال مردم نیز قرارگرفته است. اصالت و ارزشمندی زعفران سبب شده تا زعفران کادویی به هدیه‌ای زیبا و کاربردی برای مناسبت‌های گوناگون تبدیل شود. تنوع محصولات در بازار ازنظر طرح و شکل بسته‌بندی، احتمالاً سخت پسندان را هم راضی به خرید می‌کند. در این مطلب کوتاه مروری بر فواید خرید زعفران کادویی داریم:

زعفران هدیه ای ارزشمند

زعفران ادویه‌ای است که از پرچم‌های خشک‌شده گل زعفران تهیه می‌شود. جالب است بدانید که از ۷۵۰۰۰ گل زعفران تقریبا کمتر از یک کیلوگرم زعفران تولید می‌شود، بنابراین بسته‌بندی این ادویه ارزشمند به عنوان زعفران کادویی، در بسته‌های زیبا، تقریبا کار درستی به نظر می‌رسد. ازآنجاییکه عمده کار کاشت و برداشت زعفران توسط دست صورت می‌گیرد و روش مکانیزه‌ای برای این کار وجود ندارد، زعفران یکی از گرانترین ادویه‌های دنیا محسوب‌شده و در بسته‎بندی‎های مختلف از‌جمله زعفران کادویی و پک‌هایی با اندازه مختلف به بازار عرضه می‌شود.

انواع بسته‌بندی‌های زعفران کادویی

زعفران از پرچم‌های خشک‌شده گل زعفران تهیه می‌شود. جالب است بدانید که از حدود ۷٬۵۰۰ گل زعفران تقریباً کمتر از یک کیلوگرم زعفران تولید می‌شود و ازآنجایی‌که عمده کارِ پرزحمت کاشت و برداشت زعفران توسط دست صورت می‌گیرد و روش جایگزین مکانیزه‌ای برای آن وجود ندارد، زعفران یکی از گران‌ترین ادویه‌های دنیا محسوب می‌شود.

بسته‌بندی شیک

طبیعی است که زعفران این محصولی که با مشقت فراوان تولید می‌شود در بسته‌بندی نفیسی قرار گیرد تا هرچه بیشتر بر ارزش محصول نهایی افزوده شود. همچنین شما می‌توانید به درخواست خود نوشته‌های روی بسته‌ها را تغییر دهید و هدیه خود راشخصی‌سازی کنید.

تصویر هدیه زعفران کادویی مهرانوش
بسته هدیه زعفران کادویی مهرانوش

دو هدیه با یک هزینه

با تهیه زعفران این محصول اصیل ایرانی درواقع شما به‌جز مخاطب موردنظر خود به یک نفر دیگر نیز همزمان هدیه داده‌اید. بله، او کسی نیست جز کشاورز ایرانی.

هدیه سازمانی با اصالت

احتمالاً این جمله معروف را شنیده‌اید که هدیه سازمانی هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری است. اگر به فکر تهیه هدیه سازمانی هستید زعفران کادویی یک هدیه کاربردی و اصیل ایرانی به شمار می‌رود.

ویژگی زعفران کادویی مهرآنوش

در مهرآنوش دو نوع زعفران اعلای نگین و سرگل را در بسته های نفیس زعفران کادویی شاین و زعفران کادویی توتیا به شما تقدیم می کنیم. زعفران‌های مهرآنوش تأییدیه اصالت، رنگ و کیفیت در تست‌های آزمایشگاهی را دارا هستند. علاوه بر آن با توجه به قیمت روز زعفران و بسته‌بندی نفیس ارزش خرید زعفران کادویی مهرآنوش بسیار بالاست و ازلحاظ اقتصادی برای شما به‌صرفه خواهد بود

شما می توانید ضمن استفاده از امکان ارسال رایگان در خرید های بالای ۱۰۰ هزار تومان، تا پایان اسفندماه سال ۹۷ با استفاده از کد تخفیف eid98 از  15 درصد تخفیف فوق العاده در خرید هر یک از بسته های زعفران کادویی مهرانوش استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + 10 =

55 ÷ 11 =

در حال بارگذاری