طلاست، طلای سرخِ کویر. از هر ۱۵۰ گل‌اش یک گرم، فقط یک گرم، محصول برمی‌دارند. به نام زعفران می‌شناسندش و این نام عربی‌شده‌ی «زرپران» است، گلی که پرهایش مانند زر، مانند طلاست. هزاران سال است که ایرانیان آن را برای بهره بردن از عطر و ادویه و رنگ و خواص دارویی‌اش می‌کارند و برمی‌دارند. ادویه‌اش می‌کنند و بر غذاهای ایرانی زرد و سرخ و طلایی می‌پاشند. دم‌اش می‌کنند و عطر جادویی‌اش را می‌نوشند و شادی و آرامش هدیه می‌گیرند. همه‌ي جهان ایران را برای زعفران مرغوبش می‌شناسد. مهرانوش مرغوب‌ترین زعفرانِ «نگین» و «سرگل» ایران را در بسته‌های بسیار نفیس تولید می‌کند تا شما سوغات ببرید و هدیه دهید «زرپران» را که ایرانی‌ترین هدیه و سوغات است برای عزیزان شما.

درباره مهرآنوش

شرکت «مهراد تجارت آتیس» با نام تجاری «مهرانوش» در سال ۱۳۹۴ به شماره‌ی483031 ثبت شد. مهرآنوش خیره به افقی است که در آن مرغوب‌ترین زعفران ایرانی، دست‌رنجِ شریف‌ترین کشاورزانِ ایرانی، به مناسب‌ترین قیمت خریداری و به نفیس‌ترین شکل ممکن به بازار عرضه گردد. این گام اول است. مهرآنوش در گام‌های بعدی به آن‌سوی آب‌ها نظر دارد تا با توسعه‌ی فعالیت‌های خویش و صادراتِ محصولاتِ کشاورزیِ ایرانی، هم نام ایران عزیز را در جهان سرفراز کند، هم دست‌رنج کشاورزان ایرانی را، که از نظر کیفیت در جهان کم‌نظیر است، به بازار جهان عرضه کند و هم کسب و کار را در داخل کشور توسعه بخشد.

مهرآنوش هم‌اکنون با بهره‌گیری از کارشناسان نخبه، متعهد و کارآزموده در زمینه‌های انتخابِ محصول و بسته‌بندیِ منحصربه‌فرد تلاش دارد تا زعفران، این کالای گرانبها، را به گونه‌ای به بازار عرضه نماید که شمایل نیکوی آن از عیارِ بالای طلای درونِ آن حکایت کند، چونان صدفی که از شمایلش پیداست در میان دو کفه‌اش مرواریدی گرانبها جا خوش کرده است. کارشناسان زبده‌ی مهرآنوش مرغوب‌ترین رشته‌های زعفران «سَرگل» و «نگین» را مستقیماً از کشاورزان فعال در مناطق کشت زعفران خریداری نموده و پس از انتقال به کارخانه آن‌ها را صورت کاملاً صنعتی، در بسته‌هایی ممتاز و منحصربه‌فرد که پیش‌تر به همت گروهی از متخصصان طراحی و ساخته شده‌اند، به بازار ارائه می‌نمایند.

درباره مهرآنوش

مهرآنوش تلاش دارد محصولات ایرانی را به گونه‌ای عرضه نماید که انتخاب اول و آخر شما باشد برای هدیه دادن و سوغات بردن تا از طرفی هدیه‌ی ممتاز یا سوغات نفیسی در شأن شما و گیرندگان فراهم آورد و از طرف دیگر حامی و مُبلغ فرهنگ و زیست ایرانی باشد، چرا که مهرآنوش در کنار فعالیت اقتصادی به ترویج فرهنگ و زیست ایرانی نیز می‌اندیشد. با این رویکرد محصولات مهرآنوش مناسب‌ترین هدیه و سوغات است برای مسافران و گردشگران ایرانی و خارجی، سفیران و وزیران، مدیران شرکت‌های ایرانی و خارجی و … ما در راهی گام برمی‌داریم که مقصدش رضایت مطلق مصرف‌کنندگان است. در این راه به یاری شما نیاز داریم. نظرها، پیشنهادها و انتقادهای خود را از ما دریغ نکنید.